Cu gând bun, de sărbători

Publicat pe:

ULTIMA ORĂ

„În pragul sărbătorilor de iarnă, vă transmit tuturor gânduri de pace, speranță și liniște.

Crăciunul ne reamintește de importanța solidarității, a respectului și a grijii față de cei din jur, iar Anul Nou este un moment potrivit pentru încredere și echilibru.

Vă doresc sănătate, puterea de a privi înainte cu re și un an în care lucrurile bune să se

construiască pas cu pas, prin responsabilitate și colaborare.

Crăciun fericit și un An Nou cu bine!”

Adrian Bourceanu

Prefect al Județului Neamț

Articole similare

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

spot_img
spot_img

RECENTE